ask..:O

10. prosince 2013 v 16:14 | *va*
Takže ahoj.. :) dnes budu psat o asku :P
Doba Facebooková je pro mě utrpením a hluboké rány nijak zvlášť nehojí ani server ask.fm. Pro dnešní starší generaci je to de facto jedna z dalších těch blbůstek z prostoru sociální sítě. A nejenom jim bych v dnešním článku přiblížil, jakých zvěrstev se mají možnost anonymně zúčastnit.

Ask.fm je sociální síť, spuštěná v roce 2010 v Lotyšsku, která úzce spolupracuje s Facebookem. V dnešní době, kdo má Facebook, může od svých přátel vidět neustálé odkazy na tuto webovou stránku s velmi primitivním podtextem - Zeptej se mě!Ask.fm funguje tak, že přátelé, kterým pošlete odkaz, Vám mohou zadávat otázky, na které chtějí znát odpověď, a vy na ně odpovídáte a dáváte otázky jim. Je to jednoduché ne? Problém je v tom, že stejně jak jednoduché to je, jsou jednoduší i jedinci, jenž otázky zadávají.

Dostanete-li se tudíž k někomu na účet, máte 2 možnosti. Jednak si můžete založit vlastní účet a ptát se smysluplně, nebo být tichý pozorovatel a pokládat zákeřné otázky skrytě - anonymně. Tvůrci tohoto webu samozřejmě mysleli především na tu druhou možnost, přeci kdo by se ptal otevřeně, když se mu nabízejí různé možnosti, jak s dotyčným komunikovat rychleji a efektivněji, zní to divně, ale i osobněji.
debilní keci pubertáku co tam píšou... :D zeptáš se třeba i na debilní otazku ale nevíš kdo to je ale dá se odanonimnit.. :))
někteří pubertáci ..nemaj nic jinýho napráci tk píšou tohle -.- :D tk papa..doufám že se vám to líbylo :)) a http://ask.fm/VeronikaBloudickova muj ask ..:) pište otazky,lajkujte..a sledujte..děkují .. *va*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama